Vyhledávání


Kontakt

Hudba Brno
Jana Slavíková
alias Blondie Jane

Tel.: 606 251 119
ICQ: 297989474

E-mail: blondiejane@email.cz

Živá hudba na oslavu svatby, narozenin, na večírek či ples - Brno i široké okolí 

 

1) Jednočlenná kapela Blondie Jane :

Jana Slavíková - zpěv a klávesy - už cca 15 let bavím lidi na oslavách, večírcích apod. svým zpěvem. Repertoár mám sestaven z převzatých všeobecně známých písniček - hity od evergreenů  až po modernu, od popu přes rock až po country a dechovku, a to převážně česky a anglicky - viz záložka seznam skladeb a ukázky v MP3....ABBA, Michal David, Helena Vondráčková, KISS, Kabát, Karel Gott, Tři sestry i dechovky a  klidné věci  :) .

Doprovází mne klávesový nástroj KORG a k ozvučení si vozím kvalitní aparaturu, která je vhodná jak pro malinký salonek, tak pro větší sál.
 
2) Blondie Band -  pro větší akce - ples, svatbu, taneční zábavu atd. pop, rock, country i dechovky

Jana Slavíková - zpěv, klávesy +  variabilně další  hudebníci na kytaru, klávesy, foukací harmoniku, basovou kytaru atd. a zpěv. Přijedeme v sestavě až čtyř hudebníků s velkou aparaturou a určitě si na své přijdou příznivci více žánrů - pop, rock, country, dechovka popř.jazz/swing - podle Vašeho přání.

Profesionální ozvučení i osvětlení.

 

3) Blondie Band  pro poslech i k tanci - na rauty a podobné akce   - jazz, instrumentální skladby, pop i jiný reperoár

Zavolejte či napište si o nezávaznou nabídku, budu se na Vás těšit !

Novinka - možnost vystavení dárkového poukazu pro Vaše oslavence - buď jako slevu anebo jako již uhrazenou část či celý honorář - vše je na Vás a naší domluvě :)