Vyhledávání


Kontakt

Hudba Brno
Jana Slavíková
- Blondie Jane

Tel.: 606 251 119

E-mail: blondiejane@email.cz

Kontaktujte nás

napište anebo zavolejte si o nezávaznou nabídku...............

 

Jana Slavíková - Blondie Jane

tel.: 606 251 119

blondiejane@email.cz

REFERENCE -  tuto rubriku jsem přidala nově - pokusím se v e-mailech dohledat nějaké ty děkovné dopisy :) a doufám, že mně sem brzy přibudou  další od Vás !  Děkuji moc......

Svatba - Kanice, srpen 2019 :  Moc moc děkujeme za příjemnou atmosféru na naší svatbě. Vaše hudba a zpěv byla famózní a moc jsme si to užili. Díky Vám to opravdu stálo za to! Budeme se k Vám rádi vracet při dalších životních událostech ❤️ Děkujeme .. manželé Chaloupkovi (Kanice 10.8. 2019) 

 

Svatba - Lomnice, červen 2018 : Velmi děkujeme paní Jane , za úžasnou atmosféru na naší svatbě . Už je to pro mě druhá akce kdy nám Jana hrála a těším se na další. Hlavně jsme chtěli aby si naši svatbu všichni užili a myslím, že i muzikou se nám to povedlo . Pár dní po ,mě zastavovali sousedé a chválili zpěv. Moc děkujeme Kovaříci 

Oslava narozenin - hotel Prométheus Brno - únor 2018 :  Děkuji za vytvoření skvělé atmosféry při oslavě mých narozenin. Vojík

Svatba - paní Sandra Hanělová 
S paní Slavíkovou jsme byli všichni velmi spokojeni. Bala jsem se,že větší část nebude chtít tancovat,takže jsem byla překvapená,když byl plný parket. Svatbě dodala to, co bylo potřeba. Nedokážu si představit,že by jsme měli vlastní hudbu z PC,jak jsme původně plánovali. Komunikace byla v pořádku. Pani se dopravila sama a behem svatby byla samostatna. Za nas můžu doporučit. Ještě jednou moc děkujeme.

 

Narozeniny - Kateřina Tkáčová - Milá paní Jano alias Blondie Jane, ještě jednou moc díky za super hudbu na mé oslavě narozenin. Pařili jsme celý večer na rokec i pop a ve Vašem podání to byl neskutečný odvaz, už teď se těším, až bude další příležitost a znova zapaříme na Blondie Jane. Díky moc!!!

 

Firemní večírek - pivovar Ohrada - Vísky u Letovic :  "Chtěla jsem Vám poděkovat za zpříjemnění našeho firemního večera. Bylo to opravdu super,všem se to moc líbilo a já jsem byla hrozně spokojená, že jsme nemuseli sedět jak pecky a hledat nějaké téma pro všechny….:-)   Moc děkuji,jakmile se zajedeme podívat do vinařského sklepa a zajistíme pevný termín, určitě se Vám ozvu.  Pěkný den a hodně spokojených posluchačů i tanečníků  :)  S pozdravem  Helena Fabiánková"

Narozeniny Nedvědice, duben 2017 : Dobrý večer paní Jano, ještě jednou chceme poděkovat za skvělý výkon. Bez hudby by oslava narozenin nebyla tak výborná. Zase někdy se budeme těšit a rádi Vašich služeb využijeme. S pozdravem paní Dáša.

Narozeniny Brno,  hotel Prometheus ,  17.12.2016 :   Děkujeme Vám ještě jednou za krásný hudební zážitek a těšíme se na další milé setkání v Vámi. Jak říká manžel :" Živá hudba je živá hudba". Měl velkou radost .  Paní Svatava W.

Svatba Loděnice u Opavy 24.9.2016 s kolegou Bobem :   Dobrý den Vám přeji, paní Jano. Až dnes jsem se dostala k menšímu pátrání ohledně Vaší osoby :-D, neboť Kamča vše zařídila a my vlastně příliš netušili, kdo nám to na té svatbě vlastně bude hrát. Nicméně bych Vám dodatečně chtěla velice poděkovat za to jak jste bavila hosty, protože si nejsem úplně jistá, zda jsme to učinili na zámečku. Repertoár skvělý a názor nejen můj a ženichův, ale i mnohých dalších, se kterými jsme měli možnost mluvit, nebo se k tomu vyjádřili :-). Když jste hráli/zpívala Pražskýho démona od Vítkova kvarteta, tak jsem málem omdlela, protože mám pocit, že to nikdo snad ani nezná, kromě mě, která jsem byla i na jejich koncertu. :D  Nevěsta Jitka

Svatba - duo s kolegou Zoltánem : Dobrý den, slyšela jsem na internetu Vaši verzi Dancing Queen a hned mi bylo jasné, že byste byla ideální zpěvačka na mou svatbu. Chtěla bych se Vás proto zeptat, zda máte volný termín 18. června. Pokud ano, bylo by možné, abyste přijela ještě s nějakým kolegou? Svatba se koná v Bystrém u Poličky.
Děkuji Vám za odpověď.S pozdravem Darina L.

Svatba Ostopovice u Brna, 10.9.2016  :   Ještě jednou děkujeme za vaši hudbu a zpěv, svatba se krásně vydařila a doporučuji vás všem, ještě jednou díky . S pozdravem Kubíkovi

Čebín, narozeniny -  červen 2016  Ještě jednou děkuji za skvělý hudební doprovod a atmosféru, kterou jste navodila na oslavě mých narozenin. Myslím, že všichni hosté byli příjemně překvapeni, co dokážete zahrát a hlavně zazpívat. Já jsem byl velice spokojen s výběrem písní, hlavně těch rokovějších, což bych od Helenky (jak vám všichni říkali) nečekal. Díky moc. Zdraví Jaroslav V.

 

Brodek u Prostějova, narozeniny -  únor 2016     Velmi děkuji paní Janě Slavíkové za perfektní hudbu a zpěv na oslavě mých narozenin. Všichni hosté byli doslova nadšeni z perfektní hudby a zpěvu paní Jany a z jejího bohatého repertoáru. Už se těšíme, až někdo z hostů bude mít „kulaté – hranaté“ narozeniny a  pozve paní Janu  na další akci. Všichni hosté mi telefonovali, psali sms či maily a shodli se na tom, že paní Jana tak perfektně zpívala a dokázala se repertoárem přizpůsobit gradujícímu se veselí hostů, že na jejich oslavě  narozenin nemůže chybět a že se těší, až taková oslava nastane. Takže milá paní Jano Slavíková, moc Vám děkuji za své hosty, že jste zajistila tak perfektní hudební atmosféru a moc se těším, až se s Vámi zase setkám (setkáme) na další akci. Bylo to opravdu úžasné, perfektní, prostě SUPER! Díky!!! P. S. Dva dny po oslavě mi dcera pouštěla přes mobil hudbu, zrovna jsem pracoval na počítači, moc jsem jí nevěnoval pozornosti. Říkám dceři: „jo, to je dobrá skladba, to zpívá Helenka Vondráčková.“ Dcera vyprskla smíchem a řekla mi: „Ale tati, to není Helenka, to zpívá ta paní Jana z tý naší sobotní oslavy. Je dobrá, co?“  A já nechal práce, obrátil se k dceři „Počkej, fakt, ukaž, no jo, opravdu, to je uper, já jsem to vůbec nepoznal. Ta oslava v sobotu byla prostě perfektní.“

svatba únor 2016, zámek Židlochovice, duo s Láďou

Mladá paní Nela mi napsala : "Moc děkujeme, že jste nám přišli 6. 2. 2016 zahrát na naší svatbě :) Hudba se nám moc líbila, zabavili jsme se celé odpoledne a večer. Velmi nás potěšilo to, že se paní naučila i námi vybranou písničku na první tanec, která se jí velmi povedla. Obdivuji Váš rozsáhlý repertoár písní. Každý si vybral svoji zvolenou písničku :) Ještě jednou moc děkuji a určitě Vás můžu jen doporučit."

V Bořeticích, penzion V Zahraničí - hraní pro hosty v sezóně 2015

 "Dobrý den p.Jano! Ještě jednou děkujeme za krásný večer v Bořeticích,bylo to úžasné,dobrá parta a zábava.Posílám Vám pár fotek,jak jsem slíbil a doufám,že se Vám budou líbit. Mějte se moc hezky a hodně takových posezení.Zdraví Vás parta z Východních Čech.J.R." 

Hotel Černá Hora, firemní akce - duo s Bobem

28.02.2015 22:00

Mila Jano, jeste jednou dekujeme za hudebni zpestreni na nasi VIP akci v Cerne Hore. Dekuji a budeme se opet nekdy tesit!   Mgr. Katalin P.

Svatba 6.6.2015 - sama  :  Dobrý den, chtěli bychom Vás poprosit, jestli by jste nám zpívala na svatbě. Máte volno v termínu 6.6.? Jednalo by se o restauraci Ranč u Jelena (je to kousek od Brna-Líšně; mezi Ochozem u Brna a Mokrou Horou).Zpívala jste na svatbě mé sestry a moc se nám to líbilo! Děkuji za odpověď Hezký den,Jana S

svatba Babí lom u Lelekovic, trio  23.08.2014   Dobrý den paní Slavíková,  ještě mi teď proudí krev v žilách, jak to bylo super. Už sem Vám dala doporučení na p. D., který se bude v červnu ženit, tak Vás bude nejspíš  kontaktovat. Děkuji, S pozdravem M.B.

Březen 2014 Dražovice - 50-tiny - sama :   Byli bychom moc rádi,kdyby jste měla volný termín na 15. března a přijela na naši oslavu,samozřejmě jako překvapení,tatínek o tom nebude vědět. Už jste u nás na jedné oslavě hrála,bylo to úžasné. Markéta A.